Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
89 postów 777 komentarzy

Mirosław Kraszewski

Mirosław Kraszewski - Przenikliwy.Piszę o mało znanej patologii. Od stanu wojennego jestem głownie w Niemczech gdzie reaktywuje się od roku 2000 politycznie sterowaną kulturę i Eksport NEOkultury - Wiodącej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy języka polskiego

Los niemieckiego czlowieka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany "Aussiedler" Wojciech P. publikuje: "Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane."

Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany "Aussiedler" publikuje: "Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane."

Cóż można do tego dodać, wiedząc, że również żadnego wykradania niemieckich dzieci z niemieckiego domu nie miało miejsca, tylko nastąpiła ucieczka żony z dziećmi. Jednostronne publikacje we własnym interesie nie dodają wartosci publikacji.  Tego rodzaju działalność jest to "sposób na życie" na socjalu w ramach darmowej reklamy własnego, z nazwy polskiego stowarzyszenia. Tym razem bez nachalnej i nielegalnej zbiorki pieniędzy w ramach publikacji. Takich niemieckich, z nazwy polskich stowarzyszeń, prowadzonych przez Niemców jest więcej. Słowo Polska w nazwie stowarzyszenia i publikacjach, choćby odmieniane w wielu przypadkach nie zmieni faktu etnicznej przynależności prezesa i jego działalności. 

Dzieci obojga etnicznych niemieckich rodziców są traktowane nie tylko w Niemczech, ale również na całym świecie tylko i wyłącznie jako Niemcy. Pomimo posiadania paszportów innych państw. Nieświadomi tego dziennikarze dają się nabierać i powielają nieprawdę. 

//www.scribd.com/doc/122346646/BMJ-Cludius-28-02-2012


 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031