Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
89 postów 777 komentarzy

Mirosław Kraszewski

Mirosław Kraszewski - Przenikliwy.Piszę o mało znanej patologii. Od stanu wojennego jestem głownie w Niemczech gdzie reaktywuje się od roku 2000 politycznie sterowaną kulturę i Eksport NEOkultury - Wiodącej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy języka polskiego

Los niemieckiego czlowieka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany "Aussiedler" Wojciech P. publikuje: "Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane."

Etniczny Niemiec z własnego nieprzymuszonego wyboru, tak zwany "Aussiedler" publikuje: "Jestem polskim ojcem, któremu wykradziono dzieci z domu. Są one odpolszczane."

Cóż można do tego dodać, wiedząc, że również żadnego wykradania niemieckich dzieci z niemieckiego domu nie miało miejsca, tylko nastąpiła ucieczka żony z dziećmi. Jednostronne publikacje we własnym interesie nie dodają wartosci publikacji.  Tego rodzaju działalność jest to "sposób na życie" na socjalu w ramach darmowej reklamy własnego, z nazwy polskiego stowarzyszenia. Tym razem bez nachalnej i nielegalnej zbiorki pieniędzy w ramach publikacji. Takich niemieckich, z nazwy polskich stowarzyszeń, prowadzonych przez Niemców jest więcej. Słowo Polska w nazwie stowarzyszenia i publikacjach, choćby odmieniane w wielu przypadkach nie zmieni faktu etnicznej przynależności prezesa i jego działalności. 

Dzieci obojga etnicznych niemieckich rodziców są traktowane nie tylko w Niemczech, ale również na całym świecie tylko i wyłącznie jako Niemcy. Pomimo posiadania paszportów innych państw. Nieświadomi tego dziennikarze dają się nabierać i powielają nieprawdę. 

//www.scribd.com/doc/122346646/BMJ-Cludius-28-02-2012


 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031